You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

welcome

En taze şekilde, elinizle toplamış gibi taptaze....

Pirpirimci.com | Gaziantep Bakır Diyarı...

  • Sepetinizdeki Ürünler

  • Alışveriş sepetiniz boş!

A. Listem (0)

Ödeme Sistemleri

Kapıda Ödeme

Sayın müşterilerimiz; Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme Seçeneğini Ödeme Sayfasında Seçebilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme Sistemi sadece Yurtiçi Kargo Tarafından yapılmaktadır. Kapıda Nakit Ödeme Seçeneğini Seçen Müşterilerimizden ekstra 5,00 TL Hizmet Bedeli tahsil edilmektedir. 150,00 TL üzeri her türlü alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti sağlamaktayız. (150,00 TL den az olan siparişlerinizde sabit 8,50 TL kargo ücreti alınmaktadır.) Hafta içi saat 15:00 e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmekte, Cumartesi günü saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Ücretsiz Kargo

Sayın müşterilerimiz; Web sitemizden yapacağınız 150,00 TL üzeri her türlü alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti sağlamaktayız. (150,00 TL den az olan siparişleriniz de sabit 8,50 TL kargo ücreti alınmaktadır.) Web Sitemizden 150,00 TL ve üzeri vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Hafta içi saat 15:00 e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmekte, Cumartesi günü saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

EFT-Havale İle Ödeme

Sayın müşterilerimiz; Web sitemizden yapacağınız her türlü alışverişlerinizde EFT-Havale hizmeti sağlamaktayız. Web Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo ile mevcut sipariş durumuna göre (Kapıda Ödeme yada Ücretsiz Kargo) gönderilecektir. Hafta içi saat 15:00 e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmekte, Cumartesi günü saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Banka Hesap Bilgilerimiz;

KuveytTürk Bankası

GÜLTEKNİK TEKSTİL SATIŞ VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ. 

KUVEYT TÜRK BANKASI GATEM ŞUBESİ

IBAN : TR64 0020 5000 0950 2310 5000 01


Saygılarımızla